Objevujte nové
zážitky v USA

Poznejte jaké krásy v sobě skrývá USA s nasimi poznávacími zájezdy.
Více o zájezdu

Zájezdy do USA s CK Simon Tourist

Národní parky západu USA

Čtrnáctidenní okruh po největších turistických zajímavostech USA. Letecky do Los Angeles a odtud vypůjčenými dodávkami (pro 9+1 osob) okruh přes národní parky Joshua Tree, Grand Canyon, Bryce Canyon, Zion, Death Valley, Sequoia, Yosemite, a také přes Las Vegas, Lake Powell, Antelope Canyon zpět do Los Angeles.

Termín zájezdu:   

Pá 28.09. -  Čt 11.10.2018

Více info...

 

USA – Velký okruh s Yellowstonem

Dvacetidenní okruh po největších turistických zajímavostech USA ve stylu Amerika jednou a provždy. Letecky do Los Angeles a odtud minibusy pro 15 osob  (obsazených 9 osobami + řidič)  přes národní parky Yellowstonský, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon a Kings Canyon,  přes Monument Valley, Death Valley, pohoří Grand Teton a dále s návštěvou nejznámějších měst - Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Sacramento, Salt Lake City a další…
Zájezd je vhodný i pro osoby dříve narozené. Pořádáme jej pravidelně v tomto období od roku 1999.

Termín zájezdu:

již nenabízíme

Více info...

USA - Velký okruh s Yellowstonem - rozšířený program

- rozšířený program nově se všemi snídaněmi !!!

Dvacetidenní okruh po největších turistických zajímavostech USA ve stylu Amerika jednou a provždy. Letecky do San Francisca a odtud minibusy pro 15 osob  (obsazených 9 osobami + řidič)  přes národní parky Yellowstonský, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon,  přes Monument Valley, Death Valley, pohoří Grand Teton a dále s návštěvou nejznámějších měst - Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Salt Lake City a další….Zájezd je vhodný i pro osoby dříve narozené. Pořádáme jej pravidelně v tomto období od roku 1999.

Oproti běžnému okruhu má zájezd navíc prohlídku národních parků Zion a Joshua Tree a přitom díky odletu zpět z Los Angeles se najede o 600 km méně!

Termín zájezdu:    

1/  Po  06.05.  -  So  25.05.2019

2/  Ne  19.05.  -  Pá  07.06.2019

3/  odlet 1. týden září 2019 - připravujeme

4/  odlet 2. týden září 2019 - připravujeme

Více info...