Objevujte nové
zážitky v USA

Poznejte jaké krásy v sobě skrývá USA s nasimi poznávacími zájezdy.
Více o zájezdu

Zájezdy do USA s CK Simon Tourist

Národní parky západu USA

Čtrnáctidenní okruh po největších turistických zajímavostech USA. Letecky do Los Angeles a odtud vypůjčenými dodávkami (pro 9+1 osob) okruh přes národní parky Joshua Tree, Grand Canyon, Bryce Canyon, Zion, Death Valley, Sequoia, Yosemite, a také přes Las Vegas, Lake Powell, Antelope Canyon zpět do Los Angeles.

Termín zájezdu:   

1/  St  17.05. -  Út  30.05.2017
2/  Út  12.09. -  Po 25.09.2017

Více info...

USA – Velký okruh s Yellowstonem

Dvacetidenní okruh po největších turistických zajímavostech USA ve stylu Amerika jednou a provždy. Letecky do Los Angeles a odtud minibusy pro 15 osob  (obsazených 9 osobami + řidič)  přes národní parky Yellowstonský, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon a Kings Canyon,  přes Monument Valley, Death Valley, pohoří Grand Teton a dále s návštěvou nejznámějších měst - Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Sacramento, Salt Lake City a další…
Zájezd je vhodný i pro osoby dříve narozené. Pořádáme jej pravidelně v tomto období od roku 1999.

Termín zájezdu:

1/  St 10.05. - Po 29.05.2017

Více info...

USA - Velký okruh s Yellowstonem - rozšířený program

Dvacetidenní okruh po největších turistických zajímavostech USA ve stylu Amerika jednou a provždy. Letecky do San Francisca a odtud minibusy pro 15 osob  (obsazených 9 osobami + řidič)  přes národní parky Yellowstonský, Yosemitský, Canyonland, Sequoia, Arches, Grand Canyon, Bryce Canyon,  přes Monument Valley, Death Valley, pohoří Grand Teton a dále s návštěvou nejznámějších měst - Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Salt Lake City a další….Zájezd je vhodný i pro osoby dříve narozené. Pořádáme jej pravidelně v tomto období od roku 1999.

Oproti běžnému okruhu má zájezd navíc prohlídku národních parků Zion a Joshua Tree a přitom díky odletu zpět z Los Angeles se najede o 600 km méně!

Termín zájezdu:    

1/  Čt  11.05.  -  Út 30.05.2017
2/  Čt  07.09.  -  Út 26.09.2017

Více info...